Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szarowizna

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

282 750 zł1 131 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Oporowskiej w Kutnie. Powierzchnia działki 1131 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Poprzeczna

Rosanów(Szarowizna + 21 km)

175 000 zł1 023 m² 171,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: prezentowane w ogłoszeniu zdjęcia domu to wizualizacje przedstawiające potencjał zabudowy działki budynek nie jest przedmiotem sprzedaży. Kluczowe parametry I cena: - powierzchnia: 1023.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kania Góra

Kania Góra(Szarowizna + 19 km)

880 000 zł102,67 m² 8 571,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Przedstawiam do sprzedaży urokliwie położony nowy parterowy w miejscowości Kania Góra gmina Zgierz. Blisko do węzła Emilia skąd jest wjazd na autostradę A2 i na S14 Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Słowik

Słowik(Szarowizna + 18 km)

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Słowiku. Dom o powierzchni 47m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kutno(Szarowizna + 23 km)

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w kamienicy "na górce" w ścisłym centrum Kutna, obok Urzędu Miasta i Pałacu Saskiego. Parter z wejściem od strony Urzędu Miasta. Powierzchnia 85 mkw. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skotniki

Skotniki(Szarowizna + 13 km)

210 000 zł1 997 m² 105,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Skotnikach Powierzchnia 1997m2, kształt prostokąta. Posiada plan zagospodarowania przestrzennego na budowę jednorodzinną. Teren wyrównany i wyczyszczony. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciężków

Ciężków(Szarowizna + 25 km)

687 000 zł10 318 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Sprzedaż działki budowlano-leśnej (o pow. 10.318mkw ) położonej w Ciężkowie, w cichym i spokojnym, pełni zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Leźnica Wielka-Osiedle

Leźnica Wielka-Osiedle(Szarowizna + 10 km)

90 000 zł10 001 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 1 ha, idealna dla osób prowadzących działalność rolniczą. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy Leźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Emilia

Emilia(Szarowizna + 19 km)

790 000 zł20 000 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Emili Działka o powierzchni 20000m2, budowlana, częściowo ogrodzona. Media: prąd woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka(Szarowizna + 25 km)

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 1400 m 2 , w kształcie prostokąta , o froncie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szarowizna

Szarowizna,łódzkie

175 000 zł175 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Bezpośrednio od właściciela. Działka o powierzchni 2400 m2 z domem mieszkalnym z częścią garażową. Dom murowany, wolnostojący, parterowy. Dom pokryty blachodachówką. 50m od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szarowizna

Szarowizna,łódzkie

175 000 zł175 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szarowizna

Szarowizna,łódzkie

230 000 zł175 m² 1 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Bezpośrednio od właściciela. Działka o powierzchni 2400 m2 z domem mieszkalnym z częścią garażową. Dom murowany, do wykończenia, wolnostojący, parterowy. Dom pokryty.